درباره ما

از بلبرینگ ایران با آرمانی برای تجارت فردا


فروشگاه بلبرینگ ایران پس از چهار دهه فعالیت در عرصه تأمین نیاز صنعت و ارائه محصولاتی همچون انواع بلبرینگ،رولبرینگ،یاطاقان،ساچمه،روانکارهای صنعتی و … ، موفق به جلب اعتماد بسیاری از سازمان ها، صنایع و شرکتهای خرد و کلان شد و با هدف گسترش فعالیت ها در حوزه صنعت و تجارت در آستانه چهل سالگی خود اقدام به تاسیس شرکت آرمان روشن تجارت راد کرد. شرکت آرمان روشن تجارت راد با تکیه بر تجارب خود در عرصه واردات و عرضه قطعات صنعتی استاندارد و با کیفیت، یکی از تأمین کنندگان برتر قطعات صنعتی به شمار می آید و اکنون این شرکت در راستای ایفای نقشی هر چند کوچک در رشد و شکوفایی صنعت کشور در دوران سازندگی، افزایش بهره وری صنعت ایران را هدف کار خود قرار داده است و با ارائه محصولات و خدمات کامل تر فاز دو فعالیت خود را آغاز کرده است.

حسین جعفری

مؤسس

حسین جعفری در سال 1334 در تهران متولد شد. وی در سال 1350 به بازار قطعات یدکی تهران واقع در خیابان چراغ برق تهران (خیابان امیرکبیر کنونی) وارد شد و پس از یک دهه فعالیت در این حوزه، بلبرینگ ایران را تأسیس نمود. از جمله فعالیت های ایشان می توان به عضویت در تعاونی بلبرینگ تهران، عضویت در هیئت مدیره گروه امداد صنف لوازم یدکی تهران، عضویت در هیئت مدیره اتحادیه لوازم یدکی تهران به عنوان نائب رئیس دوم، عضویت در هیئت حل اختلاف اتحادیه لوازم یدکی تهران، عضویت در هیئت امنا و هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه قائم، عضویت در هیئت مؤسس شناسا و نمایندگی اتحادیه لوازم یدکی در کمیسیون مالیاتی شرق تهران اشاره کرد.

محمد جعفری

مدیر عامل

محمد جعفری در سال 1360 در تهران متولد شد. وی پس از تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در سال 1380 وارد بازار لوازم یدکی تهران شد و فعالیت خود را در زمینه فروش و تأمین قطعات صنعتی در مجموعه بلبرینگ ایران آغاز نمود. با گسترش مجموعه بلبرینگ ایران پس از 20 سال فعالیت، شرکت آرمان روشن تجارت راد را با هدف گسترش خدمات به مجموعه های صنعتی تأسیس نمود و هم اکنون مدیر عامل این مجموعه است.

علیرضا جعفری

مدیر مالی

علیرضا جعفری متولد 1363و فارغ التحصیل رشته اقتصاد بازرگانی است. وی از سال 1383 فعالیت خود را در فروشگاه بلبرینگ ایران در زمینه مالی و فروش آغاز نمود. با گسترش فعالیت های فروشگاه بلبرینگ ایران و تأسیس شرکت، در حال حاضر مدیر مالی شرکت است.

مجتبی جعفری

مدیر فروش

مجتبی جعفری متولد 1367، دانش آموخته ی رشته MBA ، در سال 1385 به مجموعه بلبرینگ ایران ملحق شد و در زمینه فروش قطعات صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون با تأسیس شرکت بازرگانی آرمان روشن تجارت راد، مدیریت فروش این مجموعه را عهده دار است.

محمدحسین قوام

مشاور اقتصادی

دکتر محمدحسین قوام متولد سال 1360، دارای مدرک دکتری تخصصی اقتصاد مالی از دانشگاه تهران است. وی عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه است. ایشان هم اکنون کارشناس و مشاور امور اقتصادی شرکت آرمان روشن تجارت راد است.

محمدرضا طاهرانی

کارشناس فنی

محمدرضا طاهرانی در سال 1369 متولد شد و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی است. در سال 1390فعالیت خود را در بازار لوازم یدکی در زمینه تحقیق، پژوهش امور فنی و تخصصی صنایع غذایی و دارویی، صنایع نظامی، صنایع پتروشیمی، نفت و گاز آغاز نمود. در حال حاضر در شرکت آرمان روشن تجارت راد مسئولیت کارشناسی فنی محصولات را بر عهده دارد.

علی محمدشاهی

کارشناس پشتیبانی

علی محمدشاهی متولد سال 1344 می باشد. وی از سال 1360 فعالیت خود را در بازار لوازم یدکی در زمینه تأمین و فروش لوازم یدکی آغاز نمود. اکنون در شرکت آرمان روشن تجارت راد کارشناس پشتیبانی، تأمین و فروش محصولات است.